Alpha Security

Alpha Security
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alpha Security uygulamasıyla Android cihazlarınızın güvenliğini basit ve etkili bir şekilde artırabilirsiniz.

Alpha Security uygulamasıyla Android işletim sistemli cihazlarınızın güvenliğini basit ve etkili bir şekilde artırabilirsiniz.

Mobil cihazlar için geliştirilmiş bir antivirüs uygulaması olan Alpha Security uygulaması, Android cihazınızın güvenliğini ve gizliliğini korumak için üstün bir koruma sağlıyor. Wi-Fi güvenliği, kapsamlı uygulama kilitleme sistemi, hızlı tarama, SD kart taraması, telefon hızlandırıcı gibi özellikler sunan uygulama cihazınızın her konuda etkin bir şekilde korunmasını sağlıyor diyebiliriz.

Bağlı olduğunuz Wi-Fi ağının güvenliğinden endişe ediyorsanız, bu konuda size çeşitli güvenlik önlemleri sunan uygulamada aynı anda Wi-Fi hızını da test edebiliyorsunuz. Uygulamalarınızın, yani özellikle WhatsApp, Mesajlar, Rehber, Galeri, Instagram, Facebook gibi uygulamaların başkaları tarafından kurcalanmasını istemiyorsanız sadece sizin bileceğiniz bir parola oluşturarak uygulamaları kilitleyebilirsiniz. Bunun dışında; telefonunuzdaki virüsler ve virüs tehditlerini ortadan kaldırmak için hızlı tarama özelliğini kullanabilir, SD kartınız için kapsamlı bir tarama yapabilirsiniz.

Telefonuzun önbelleğinde fazla yer kaplayan uygulamalar ve dosyaları tek bir dokunuşla temizleyebileceğiniz, telefonunuzun sıcaklığını ve CPU sıcaklığını koruyabileceğiniz Alpha Security uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR