Amazon Cloud Player 3.0.6 (Android)

Amazon Cloud Player

Amazon Cloud Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazon Cloud Player, Android cihazlarınız üzerinde müzik dinleme keyfi ve online müzik satın alma işlemleri yapabileceğiniz resmi Amazon bulut müzik oynatıcısıdır.

Amazon Cloud Player, Android cihazlarını üzerindeki müziklerini dilediğiniz zaman oynatmanızı kolaylaştıran ücretsiz müzik uygulamasıdır. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek müziklerinizi dinleyebilir ve yeni müzikler satın alabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak cihazınızda bulunan tüm müzikleri oynatabileceğiniz gibi, 27 milyon şarkının bulunduğu mağazadan en çok satanlar, yükselişte olanlar ve yeni keşfedilenlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Amazon'un müzik servisini kullanarak Android cihazlarınızda bulunan müzikler dışında iTunes ve MP3 dosyalarınızda bulunan müzikleri de oynatıcıya aktarabilirsiniz.

Uygulama ile yapabilecekleriniz:

  • Bulut üzerinden müzik akışı sağlama
  • İstediğiniz şarkıları indirerek çevrımdışı dinleme
  • Çalma listeleri oluşturma ve düzenleme
  • Cihazınızın ana sayfası üzerinden müziklerinizi kontrol etme
  • Müzik akışını Bluetooth ile araba ve evinizde sağlama
  • Bulur oynatıcı kütüphanenizdeki şarkıları bilgisayar, iPhone, iPad, iPod Touch ve Samsung Smart TV üzerinde oynatma

Çok gelişmiş özellikleri olmamasına rağmen kullanıcılara pratik ve kullanımı kolay bir müzik oynatıcı sunan Amazon'un, Amazon Cloud Player uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR