AntiVirus Cleaner

AntiVirus Cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AntiVirus Cleaner uygulamasıyla akıllı telefonlarınızda kişisel verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

AntiVirus Cleaner uygulaması ile Android işletim sistemli cihazlarınızı virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin kişisel bilgileri , ele geçirmek amacıyla piyasaya sürdüğü yazılımlar, önlem alınmadığında çok ciddi sonuçlar doğurabiliyor. Bilgilerinizi ele geçiren kişiler banka hesaplarınızı, sosyal medya ve posta hesaplarınızı ele geçirerek gizliliğinizi de tehlikeye atabiliyor. Akıllı telefonlarınızda bu durumları yaşamak istemiyorsanız, AntiVirus Cleaner uygulamasından yardım alabilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızdaki tüm gereksiz verileri ve sistem önbelleğini temizleyen AntiVirus Cleaner uygulamasında, cihazınızı virüslere karşı otomatik olarak tarayabiliyorsunuz. Telefonunuzu hızlandırmanız için de hızlandırma aracı sunan uygulamada, WhatsApp temizleyici özelliğini kullanarak gereksiz dosyaları kolayca temizleyebilirsiniz. Başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğraf ve videoları gizleme, bağlı olduğunuz Wi-Fi ağı için güvenlik testi ve istenmeyen aramaları engelleme gibi birçok faydalı araç sunan AntiVirus Cleaner uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.