AVG WiFi Assistant

AVG WiFi Assistant
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AVG WiFi Assistant, herkese açık WiFi bağlantı noktalarında güvenle internete girmenizi sağlar.

AVG WiFi Assistant, herkesin kullanımına açık kablosuz bağlantı noktalarında çevrimiçi güvenliğinizi sağlayan bir mobil uygulama. Kablosuz ağınızı yöneten ve WiFi noktalarına yaklaştığınızda otomatik olarak açıp kapatarak bataryanızın daha hızlı tükenmesini engelleyen uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Mobil internet paketimiz tükendiği veya harcamak istemediğimiz durumlarda oldukça işimize yarayan WiFi bağlantı noktalarının ne kadar güvenliği olduğunu söylememe gerek yoktur sanırım. İşin kötüsü de cihazlarımıza yüklediğimiz birçok antivirüs uygulaması herkese açık alanlarda gerçek zamanlı bir koruma sağlamıyor ve bu yüzden internet bankacılığı gibi önem arz eden işlerimizi gerçekleştirmekten kaçınıyoruz. Tam bu noktada önerebileceğim bir mobil uygulama olan AVG WiFi Assistant, WiFi bağlantı noktalarında devreye girerek verilerinizi şifreliyor ve internette güvenlik endişesi duymadan gezinmenizi sağlıyor.

Herkese açık WiFi noktalarında gerçek IP adresinizi, konumunuzu ve kimliğinizi maskeleyen ve anonim olarak internette rahatça sörf yapmanıza imkan tanıyan AVG WiFi Assistant’ın en güzel özelliği arka planda sürekli çalışarak gerçek zamanlı koruma sağlaması ve hackerların izinizi bulmasını engellemesi.

AVG WiFi Assistant, ücretsiz olarak kullanılabiliyor ancak 500MB VPN şifrelemesi ve cihaz başı 5 WiFi bağlantı noktası için güvenlik sağlama sınırı bulunuyor. Sınırı kaldırmak için aylık 2.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

YORUMLAR