BlackBerry Password Keeper 1.0.0.31 (Android)

BlackBerry Password Keeper

BlackBerry Password Keeper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BlackBerry Password Keeper, Android cihazınızda önemli bilgilerinizi ve parolalarınızı güvende tutan bir uygulamadır.

BlackBerry Password Keeper, akıllı telefonunda parola güvenliğini ihmal etmemek isteyen kullanıcıların mutlaka kullanması gereken bir güvenlik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip BlackBerry cihazınızda kullanabileceğiniz bu uygulamada, tüm parolalarınızı ve oturum açma bilgilerinizi güvende tutabilirsiniz.

Bir güvenlik uygulamasından beklentimiz nedir? Öncelikli isteğimiz her zaman iyi bir şifreleme standartına sahip olmasıdır. Password Keeper'da bunu yapıyor. Parolalarımızı, oturum açma bilgilerimizi ve önemli kayıtlarımızı AES-256 kullanarak şifreliyor ve seçtiğimiz tek bir parolayla koruyor. Eğer eski bir BlackBerry telefonu kullanıyorsak bunları da yeni Android cihazımıza aktarabilmemize olanak tanıyor. Yani beklentileri fazlasıyla karşılıyor diyebilirim.

Özellikleri

  • Eski BlackBerry cihazlarından parolaları içe aktarabilme
  • Kayıt oluşturma, düzenleme ve silme
  • Rastgele parola oluşturabilme
  • Parola ölçer (Parolanızın ne kadar güçlü olduğunu ölçer.)
  • Sık Kullanılan parolalar listesi

Bu alanda iyi bir uygulamaya ihtiyacınız varsa BlackBerry Password Keeper (cihaza sahipseniz) işinizi fazlasıyla görecektir. Parola ölçer ile parolalarınızın ne kadar güçlü olduğuna bakmayı da unutmayın derim. Ayrıca, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

NOT: Bu uygulamanın Android sürümü cihazınıza göre değişiklik göstermektedir.

YORUMLAR