Bluebox Heartbleed Scanner

Bluebox Heartbleed Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bluebox Heartbleed Scanner, işletim sistemi ve uygulamaları Heartbleed açığına karşı tarayan bir güvenlik uygulamasıdır.

Bluebox Heartbleed Scanner, Android’li cihazınızın işletim sistemini ve yüklediğiniz tüm uygulamaları tarayarak, Heartbleed güvenlik açığından etkilenip etkilenmediğinizi gösteren bir mobil uygulamadır. Kolay kullanımlıdır ve tamamen ücretsizdir.

Android sistemli cihazların çoğunu etkileyen “Master Key” açığını ortaya çıkaran güvenlik şirketi Bluebox tarafından geliştirilen Heartbleed Scanner, hem telefonunuzun hem de uygulamaların OpenSSL sürümlerini tespit ediyor ve basit arayüz üzerinden Heartbleed’e karşı korumasız olan uygulamaları detaylı bir şekilde görmenize izin veriyor. Derin tarama işleminin ardından, telefonunuzda yüklü OpenSSL kullanan tüm uygulamaları listeleyen Heartbleed Scanner ile hangi uygulamanın korumasız olduğunu rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Bluebox Heartbleed Scanner, Android tabanlı akıllı telefon ve tabletinizi Hearbleed açığına karşı taratabileceğiniz ücretsiz bir güvenlik uygulaması. Heartbleed güvenlik açığı hakkında detaylı bilgi almak için Heartbleed Nedir? ve Heartbleed'den Nasıl Korunulur? adlı blog yazımıza göz atabilirsiniz.

Bluebox Heartbleed Scanner:

  • İşletim sistemi ve uygulamalar için derin tarama
  • Detaylı ve genel bilgilendirme (OpenSSL sürümü, güvenlik durumu)
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Android telefon ve tabletler için destek