Bowling Blast Cihaza göre değişir (Android)
Bowling Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı olarak bowling oynayacağız.

Mobil platformda bowling maçlarına katılacağımız Bowling Blast ile dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşı karşıya geleceğiz. Mobil platformda gerçek zamanlı olarak bowling maçlarına katılacağımız oyunda oldukça renkli anlar bizleri bekliyor olacak. Dünyanın dört bir yanından oyuncuların mücadele edeceği bu atmosferde hem rekabet hem de eğlence en üst noktaya yer alacak.

1v1 online bowling maçlarında boy göstereceğimiz yapımda basit kontroller ile topu kontrol edebileceğiz. Farklı seviyelerin yer aldığı mobil oyunda farklı şehirleri görme fırsatı da elde edeceğiz. BU şehirler arasında Tokyo, Moskova ve New York yer alacak. Günlük görevlerin ve bonusların da verildiği mobil yapımda gerçekçi bir bowling oynayışı bizleri bekliyor olacak. Özel topların da yer aldığı mobil oyunda çok oyunculu olarak 4v4 maçlara kadar katılabileceğiz.

Skor tablolarında ilk sıraya yerleşmeye çalışacak ve bowling konusunda ne kadar iyi olduğumuzu gösterebileceğiz. Mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Bowling Blast, şuanda indirilebilir durumda. Oyun spor kategorisinde bulunuyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR