Bubble Mania 1.1.4.4 (Android)

Bubble Mania

Bubble Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Mania ücretsiz bir balon patlatma oyunudur

Bubble Mania eğer Android işletim sistemini kullanan bir akıllı telefon veya tablet sahibiyseniz ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirip oynayabileceğiniz bir balon patlatma oyunudur.

Bubble Mania'da herşey kötü kalpli bir büyücünün minik ve sevimli bebek hayvancıkları kaçırmasıyla başlıyor. Bu kötü kalpli büyücünün peşine düştüğümüz oyunda bebek hayvancıkları kurtarmak için karşımıza çıkan balonları patlatarak yok etmeli ve yolumuzu açmalıyız. Balonları patlatmak için ise aynı renge sahip 3 balonu yanyana getirmemiz gerekiyor. Bu nedenle doğru bir şekilde nişan almalı ve fırlattığımız balonun rengine dikkat ederek atış yapmalıyız.

Bubble Mania klasik balon patlatma oyunlarını güzel bir şekilde mobil cihazlarımıza taşıyor. Dokunmatik kontrollerle rahatça oynanabilen oyunda çeşitli bulmacalar karşımıza çıkmakta. Balonlar gibi patlamayan taş setler önümüzdeki belli alanları kapatıyor ve açık alanlardan balonları patlatmak zaman zaman güçleşiyor. Bunun yanında işimizi kolaylaştıran geçici bonusları da toplayabiliyor ve bölümleri daha hızlı geçebiliyoruz.

Bubble Mania hızlı ve eğlenceli bir oynanış sunarken boş zamanlarımızı daha keyifli geçirmemize yardımcı olmakta.

YORUMLAR