Bubble Sniper

Bubble Sniper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Sniper, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir balon patlatma oyunudur.

Bubble Sniper, klasik balon patlatma oyunlarından biri olarka oldukça eğlenebileceğiniz ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz neşeli bir Android oyunudur.

Oyun içerisindeki farklı renklerdeki balonlardan en az 3 aynı renkli balonu yan yana getirip patlatarak yüksek puanlar almaya çalışıyorsunuz. Ekranın üstünden atış yaptığınız oyunda, bir sonraki atışınızda kullanacağınız balon rengini de görebiliyorsunuz. İlk bakışta kolay gibi görünen oyun, beklediğinizden daha zor çıkabilir. Bölümleri geçtikte dahada zorlaşan oyunda, atış yaparken açılara dikkat etmelisiniz.

Bölümleri geçebilmek için ekrandaki tüm balonları patlatmalısınız. Tabi bunu yaparken olabildiğince çok puan toplamanız gerekiyor. Çünkü aldığınız puanlara göre oyundaki ünvanınız belirleniyor. 300 puan acemi, 1500 puan profesyonel ve 5000 puan usta olmanız için gereken puanlar limitleri.

Oyunu oynamak için parmağınızla hedef alarak ekrana dokunup tıkladığınızda atış yapabiliyorsunuz. İyi açılar ile atacağınız atışlar sayesinde bölümleri daha rahat geçebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Bubble Sniper'ı hemen indirerek biran önce oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR