CM Security Heartbleed Scanner

CM Security Heartbleed Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CM Security Heartbleed Scanner ile cihazınızın işletim sistemi ve uygulamalarınız için Heartbleed testi uygulayabilirsiniz.

CM Security Heartbleed Scanner, Android tabanlı telefon ve tabletinizi Heartbleed güvenlik açığından koruyan, ufak boyutlu ve ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. Hem Android’li cihazınızın işletim sisteminin hem de kullandığınız uygulamaların Heartbleed açığından etkilenip etkilenmediğini kolaylıkla öğrenmenizi sağlayan uygulama, herkesin rahatlıkla kullanabileceği arayüze sahip.

Ücretsiz ve popüler mobil uygulamaların geliştiricisi KS Mobile’ın Heartbleed test uygulaması olan CM Security Heartbleed Scanner, sisteminize derin tarama uygulayarak son zamanların en büyük güvenlik açığından etkilenip etkilenmediğinizi bilmenizi yardımcı olan bir uygulama. Güvenli ve tehlikeli uygulamaları listeleyerek ekranınıza getiren uygulama, güvenli olmayan uygulamalar konusunda sizi uyarıyor. Böylelikle tehlikeli olarak işaretlenen uygulamayı kullanmanız durumunda ne tür bir güvenlik riski ile karşı karşıya olduğunuzu biliyorsunuz.

Heartbleed test için hazırlanmış tüm uygulamalar gibi bu uygulamanın da kullanımı oldukça basit. Hearbleed testi tek yapmanız gereken –büyük- scan butonuna dokunmak. Hızlı tarama işleminin ardından etkilenen uygulamaları görebiliyorsunuz.

Banka, e-posta, sosyal ağ hesaplarınız başta olmak üzere gizli tüm verilerinizin üçüncü şahıslar tarafından görülebilmesine izin veren Heartbleed açığından sizi uzak tutan CM Security Heartbleed Scanner, Heartbleed testi için hazırlanmış en iyi uygulamalardan biri. Heartbleed güvenlik açığı hakkında detaylı bilgi almak için Heartbleed Nedir? ve Heartbleed'den Nasıl Korunulur? adlı blog yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR