Cool Photo Transfer 1.0 (Android)

Cool Photo Transfer

1.0
Cool Photo Transfer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    857

  • Üretici

    Kerim Kaynakci

Cool Photo Transfer, Android telefonlarınız üzerindeki resimleri kolayca bilgisayarınıza aktarabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Cool Photo Transfer, Android cihazlarınız üzerinde yer alan fotoğraflarınızı, hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayarlarınız üzerine aktarmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir uygulamadır.

Kullanıcıların fotoğraflarını bilgisayarlarına gönderebilmeleri için birçok farklı yol sunan uygulama, aynı zamanda resimleri oldukça hızlı bir şekilde göndermektedir.

WiFi aracılığıyla resim dosyalarınızı bilgisayarınıza aktarabileceğiniz bu başarılı uygulamayı kullanabilmek için aynı zamanda bilgisayarınızda da uygulamanın masaüstü sürümünün yüklü olması gerekmektedir.

Cool Photo Transfer masaüstü sürümünü bilgisayarınıza kurarak, Android uygulaması yardımıyla kolayca resimlerinizi bilgisyarınıza aktarmaya başlayabilirsiniz.,

Android cihazlarınız üzerinde yer alan resimlerinizi bilgisayarınız üzerine kopyalamak veya aktarmak hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı.

Özellikle mobil fotoğrafçılıkla ilgilenen veya sürekli olarak Android cihazları yardımıyla fotoğraf çeken tüm kullanıcıların Cool Photo Transfer'i mutlaka denemelerini öneriyorum.

YORUMLAR