DeviantArt 1.00 (Android)

DeviantArt

DeviantArt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DeviantArt uygulaması ile Android cihazlarınızda kolayca resim ve fotoğrafçılık paylaşımlarını görüntüleyebilirsiniz.

DeviantArt uzun süredir sanat ve fotoğrafçılıkla ilgili paylaşımlar yapmak isteyen internet kullanıcılarının en büyük merkezlerinden bir tanesi ve biraz geç de olsa servisin mobil uygulamaları da ortaya çıktı. Android kullanıcıları için hazırlanmış olan DeviantArt uygulaması, tabii ki ücretsiz olarak sunuluyor ve site üzerinde bulunan içeriklerin en kolay yoldan görüntülenebilmesini sağlıyor.

İçerisinde bulunan araçları kullanarak hem en son üretilmiş olan eserleri görebiliyor, hem de özel olarak öne çıkarılmış içerikleri görüntüleyebiliyorsunuz. Bu sayede hem en yeniler hem de en iyiler arasında seçim yapmak mümkün hale geliyor.

Eğer aklınızda belli anahtar kelimeler ve konular mevcutsa, o konulara dair aramalar da yapabildiğiniz için ilgi duyduğunuz alanlarda üretilmiş olan resim çalışmaları ve fotoğrafları da inceleyebiliyorsunuz.

Sizi takip eden kullanıcılarla etkileşime girmek istiyorsanız tabii ki durum paylaşımları ve hesap yönetim işlemleri de yine uygulamanın sundukları arasında. Böylelikle uygulamayı kullanırken DeviantArt'ın sitesinde bulunan tüm işlemleri gerçekleştirmek mümkün. Bilgisayar başında durmayı sevmeyen kullanıcılar için bunun oldukça önemli olduğunu hatırlatmak gerek.

Önemli işlemler gerçekleştiğinde gelen bildirimler ve kendinize ait özelleştirilebilir bir haber akışı da DeviantArt Android uygulamasının kabiliyetleri arasında. Eğer servisi sık sık kullanıyor ve bunu cebinize de taşımak istiyorsanız uygulamaya göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR