Digiturk Play Yurtdışı 2.0.5 (Android)

Digiturk Play Yurtdışı

Digiturk Play Yurtdışı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Digiturk Play Yurtdışı, Digiturk Play servisini yurt dışında kullanabilmeniz için hazırlanmış uygulamadır.

Digiturk Play Yurtdışı, kullanıcıların diledikleri an diledikleri yerde televizyon izlemelerine imkan tanıyan Digiturk Play servisinin yurtdışında kullanılmasına izin veren uygulamadır. Bu uygulamayı akıllı telefon ve tabletinize yükleyerek yurtdışında iken Spor Toto Süper Lig’i takip edebilir, dizilerinizi ve televizyon kanallarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

80’e yakın canlı tv kanalı, canlı maçlar (Spor Toto Süper Lig, Beko Basketbol Ligi, Lig TV), türk ve yabancı filmler, tekrar izle seçeneği ile favori dizilerinizin kaçırdığınız bölümleri ve çok daha fazlasını kullanıcılarla buluşturan Digiturk Play uygulamasını ilk başlattığınızda konum bilgileriniz paylaşılır ve eğer Türkiye’de olduğunuz tespit edebilirse uygulamayı kullanmaya başlarsınız.

Digiturk Play Yurtdışı ise Türkiye’de o anda bulunmayan veya yurt dışında yaşayan ancak Digiturk Play’in zengin içeriğinden faydalanmak isteyen kullanıcıları yönelik bir uygulamadır. Mevcut Digiturk Play aboneliğinizle bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bazı TV kanallarının yayını veya bazı programlar içerik anlaşmaları sebebiyle görüntülenmeyebilir. Türkiye’de yaşıyorsanız bu uygulama yerine Digiturk Play uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.