Doodle Creatures 2.3.22 (Android)

Doodle Creatures

Doodle Creatures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Creatures, sürükleyici oyun yapısıyla beğeni kazanan bir bulmaca oyunu.

Doodle Creatures, Android tablet ve akıllı telefonlarımıza indirebileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda kontrolümüze verilen sınırlı sayıdaki yaratığı ve canlıyı kullanarak yeni türler keşfetmeye çalışıyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından birisi epey uzun bir yapıya sahip olması. Keşfedilmesi gereken onlarca hatta yüzlerce canlı türü olduğu için kısa sürede tükenmediğini söylememiz gerek. Doodle Creatures'ta kullanılan grafikler bu tarz bir oyundan olan beklentileri karşılıyor hatta aşıyor bile. Eşleştirmeler esnasında karşımıza çıkan animasyonlar göz alıcı bir tasarıma sahip.

Oyunda canlıları birleştirmek için parmağımızla canlıları sürükleyip diğerlerinin üzerine bırakmamız yeterli oluyor. Eğer uyum içerisinde birleşiyorlar ise ortaya yeni bir tür çıkıyor. Doodle Creatures'ın her yaşa uygun bir yapıya sahip olduğunu belirtmemiz gerek. Büyük küçük demeden herkes bu oyunla vakit geçirebilir. Özellikle çocukların hayalgücüne epey katkıda bulunacağını düşünüyoruz.

YORUMLAR