DTEK by BlackBerry 1.0.0.308 (Android)

DTEK by BlackBerry

DTEK by BlackBerry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DTEK by BlackBerry, Android cihazınızın gizlilik seviyesini görmenizi sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır.

DTEK by BlackBerry, Android için geliştirilen telefonunuzun gizlilik seviyesini görüntülemenizi ve uygulama erişimlerini takip eden olmazsa olmaz uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Tüm cihazınızın kontrolünü tek bir yerden yapmanızı sağlayan bu uygulama, telefonunuzda olan her şeyin sizin güvenliğinize olan etkisini bir barda gösteriyor ve önlemler almanız gerektiğinde sizi uyarıyor.

Bunu nasıl yaptığına gelecek olursak, temelde DTEK gizlilik seviyenizi görüntüler ve bu konuda iyileştirme yapmanızı sağlar. Ayrıca kameranızın, mikrofonunuzun, kişisel bilgilerinizin veya bilimum uygulamalarınızın erişimini takip eder. Uygulamayı açtığınızda karşınıza gelen ekranda kırmızıdan yeşile kadar bir bar göreceksiniz. Burada gösterge kırmızıya yakınsa tehlikeli bir durumdasınız, yeşile yakınsa güvendesinizdir. Şimdi işlevler kısmına geçelim:

İzleme: Güvenlik seviyenizi tek bakışta öğrenmenizi sağlar. Burası iyileştirme yapıp yapmamaya karar vermeniz gereken yer. Cihazınız güvenli mi yoksa değil mi?

Kontrol: Belirli güvenlik özelliklerini artırmak için ayarları değiştirin.

Takip Etme: Uygulama işlemlerini görmek için olay kaydına bakabilirsiniz. Uygulamaların erişim izinlerini takip etmenize yarar.

Güvenlik benim için önemli diyorsanız bu hizmeti cihazınızda nasıl kullanacağınız konusunda sizi bilgilendirmiş olduk. Görünen o ki BlackBerry Android dünyasında güvenliğe oldukça önem veriyor. Ücretsiz olarak indirebileceğinizi de belirtelim.