DU Privacy Vault

DU Privacy Vault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DU Privacy Vault uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki tüm bilgilerinizi bir kasa içerisinde güvenle tutabiliyorsunuz.

DU Privacy Vault uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde yer alan hassas bilgilerinizi koruyabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz kasa uygulamaları arasında yer alıyor. Böylelikle başkalarının mobil cihazınızı kurcalama ve gizli verilerinize erişme ihtimali ortadan kalkıyor. Özellikle iş ve kişisel hayatınıza dair bilgilerinizi korumak için bir yöntem arıyorsanız işinizi göreceğine inanıyorum.

Uygulamanın en önemli özelliği, Android cihazınızdaki tüm uygulamaları ayrı ayrı veya toplu olarak kilitleyebilmesi. Bir şifre kullanarak her bir uygulamanıza ayrı bir kilit koyabiliyor, böylece iletilerinizi, paylaşımlarınızı görmek isteyen kişilere karşı etkin bir kalkan kurabiliyorsunuz. Tek seferde hepsini birden kilitlemek mümkün olduğu için acilen bilgilerinizi gizlemeniz gerektiğinde de hızlı bir şekilde davranabiliyorsunuz.

Fotoğraf ve videolarınız ise uygulamanın kendi deposunda şifreli bir şekilde saklanıyor. Böylelikle giriş şifrenizi bilmeyenler görüntülere ulaşamıyorlar. Tabii ki istediğiniz an görselleri bu depoya atmak veya daha sonra depodan çıkarmak da mümkün.

Kilit ekranını da kilitlemek isteyenler için gerekli seçenekleri sunan uygulama, sahte uygulama çökme ekranlarını kullanarak başkalarının uygulamalarınıza girişte uygulamanın çöktüğünü sanmalarını sağlayabiliyor. DU Privacy Vault'un kendini silinmeye karşı koruma seçeneğini de sunması onu silerek dosyalarınıza erişmek isteyenlerin önündeki en büyük engellerden bir tanesi haline geliyor.

Uygulamalarınızın şifresini bir defa girdikten sonra belli bir süre ayarlarsanız o süre boyunca onları yeniden kilitlemeyen ve böylece yeniden erişiminizi oldukça kolay bir hale getiren DU Privacy Vault, güvenliğinizi sağlarken işinizi zorlaştırmıyor.

Yeni bir güvenlik uygulaması arayanlar kesinlikle göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR