DuckDuckGo 3.0.11 (Android)

DuckDuckGo

DuckDuckGo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DuckDuckGo, internette yaptığınız hiç bir şeyi takip etmeyen ve özelliğe saygı gösteren açık kaynak kodlu bir Android arama motoru.

DuckDuckGo, başta Chrome olmak üzere hemen hemen kullandığımız tüm büyük arama motorlarının aksine Android cihazlarımız üzerinde yaptığımız aramaları takip etmeyen ve özelliğe saygı duyan tamamen ücretsiz bir Android arama moturu uygulaması.

Kullanıcıların yaptığı her hamleyi takip eden arama motoru ya da tarayıcılardan gına geldiği için bu tür açık kaynak kodlu, ücretsiz ve kaliteli işler ortaya çıktığını görmek gerçekten güzel. Mahremiyete saygı duyan DuckDuckGo, girdiğiniz internete sayfalarını ya da tıklamaları takip etmiyor. Dolayısıyla da size ilgi alanınıza göre reklamlar sunma gibi bir dertleri de yok.

Ücretsiz ve açık kaynak kodlu olmasına rağmen son derece gelişmiş olan bu arama motoru uygulaması, aynı zamanda çok şık bir tasarıma sahip ve içerisine entegre edilmiş tarayıcısı sayesinde internet üzerinde sevdiğiniz siteleri takip etmenizi sağlayan servis, aynı zamanda kendileri tarafından seçilmiş kaliteli içerik sitelerinden de içerikleri kullanıcılarına sunuyor.

Eğer yeni bir arama motoru deneyimi yaşamak kısacası Google'ı bir süreliğine devre dışı bırakmak istiyorsanız DuckDuckGo'yu mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR