e-Nabız

e-Nabız
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

E-Nabız, Android cihazlarınız üzerinde Sağlık Bakanlığı'nın resmi olarak yayınladığı kişisel sağlık sistemini kullanabilmenizi sağlayan yararlı bir Android sağlık uygulaması.

e-Nabız, Sağlık Bakanlığı tarafından yeni çıkarılan kişisel sağlık sistemi uygulaması. Gittiğiniz hastahane ziyaretçilerinden olduğunuz tedavilere kadar detaylı bir şekilde görüp kontrol etmenizi sağlayan uygulama, web tabanlı resmi bir sağlık hizmeti.

e-Nabız kişisel sağlık sistemi olarak adlandırılan bu yeni hizmete giriş yapabilmek için ya e-Nabız ya da e-Devlet şifresine ihtiyacınız var. Bu iki şifreniz de yoksa, aile hekiminize başvurarak geçici e-Nabız şifrenizi alabiliyorsunuz.

İçerisinde bulunan 112 acil tuşu sayesinde gereken durumlarda ambulans çağırabiliyorsunuz. Üstelik uygulama yerinizi otomatik tespit ettiği için adres tarif etmek durumunda da kalmıyorsunuz.

Sağlık geçmişinizi görüntüleme, aldığınız sağlık himetlerini değerlendirme ve kişisel sağlık bilgilerinizi yönetme imkanı sunan uygulamayı, tüm Android telefon ve tablet sahipleri ücretsiz olarak indirebiliyor.

Tansiyon, nabız, şeker, ağırlık vb. diğer önemli kişisel bilgilerinizin tüm takibini kolayca ve güncel olarak kontrolünü yapabilmenizi sağlayan servis, 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet veriyor. Uygulama üzerinde istediğiniz doktorlar ile gerekli olan bilgilerinizi paylaşarak onların da servis üzerinde sizin bilgilerinize ulaşmasını sağlamak mümkün. Sağlık sektörü açısından yararlı olan e-Nabız uygulamasını henüz indirmediyseniz, hemen indirip kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR