e-Nabız 2.8.0 (Android)
e-Nabız
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    8,487

  • Üretici

    T.C. Sağlık Bakanlığı

e-Nabız, kişisel sağlık sistemidir. e-Nabız ile sağlık bilgilerinizi görebilir, Kovid-19 test sonuçlarına ulaşabilir, Covid-19 aşı randevusu alabilirsiniz.

e-Nabız indirerek tüm sağlık bilgilerinize tek bir yerden ulaşabilirsiniz. e-Devlet şifrenizle giriş yapabileceğiniz e-Nabız uygulamasında kişisel sağlık verilerinize, hastane raporlarınıza, randevularınıza, en yakın hastane ve nöbetçi eczaneler bilgisine ulaşabilir, Covid-19 aşı durumu, İnfluenza risk durumunu öğrenebilirsiniz. Aile hekimi değiştirme de e-Nabız üzerinden olabiliyor. e-Nabız, Google Play'den Android telefonlara yüklenebiliyor.

e-Nabız, Sağlık Bakanlığı tarafından yeni çıkarılan kişisel sağlık sistemi uygulaması. Gittiğiniz hastahane ziyaretçilerinden olduğunuz tedavilere kadar detaylı bir şekilde görüp kontrol etmenizi sağlayan uygulama, web tabanlı resmi bir sağlık hizmeti.

e-Nabız İndir

e-Nabız kişisel sağlık sistemi olarak adlandırılan bu yeni hizmete giriş yapabilmek için ya e-Nabız ya da e-Devlet şifresine ihtiyacınız var. Bu iki şifreniz de yoksa, aile hekiminize başvurarak geçici e-Nabız şifrenizi alabiliyorsunuz.

İçerisinde bulunan 112 acil tuşu sayesinde gereken durumlarda ambulans çağırabiliyorsunuz. Üstelik uygulama yerinizi otomatik tespit ettiği için adres tarif etmek durumunda da kalmıyorsunuz.

Sağlık geçmişinizi görüntüleme, aldığınız sağlık himetlerini değerlendirme ve kişisel sağlık bilgilerinizi yönetme imkanı sunan uygulamayı, tüm Android telefon ve tablet sahipleri ücretsiz olarak indirebiliyor.

Tansiyon, nabız, şeker, ağırlık vb. diğer önemli kişisel bilgilerinizin tüm takibini kolayca ve güncel olarak kontrolünü yapabilmenizi sağlayan servis, 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet veriyor. Uygulama üzerinde istediğiniz doktorlar ile gerekli olan bilgilerinizi paylaşarak onların da servis üzerinde sizin bilgilerinize ulaşmasını sağlamak mümkün. Sağlık sektörü açısından yararlı olan e-Nabız uygulamasını henüz indirmediyseniz, hemen indirip kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim.

e-Nabız Yükle

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından Android işletim sistemi kullananlar için yayınlanan uygulama, sağlık durumunuzu kontrol için kullanılıyor. Hastane ziyaretleriniz sonrasında sonuçlarınızın ve testlerinizin durumlarını, uygulama aracılığıyla görebiliyorsunuz.

Bu bilgileri almak için ilk olarak sol tarafta yer alan e-Nabız indir tuşuna basmanız gerekiyor. Ardından telefonunuza ya da tabletinize uygulamayı indirmeye başlıyorsunuz. Otomatik kurulum işlemiyle birlikte artık uygulamanız kullanılmaya hazır. 

Uygulamaya tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda, e-Devlet şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor. Giriş işlemi tamamlandıktan sonra tüm bilgilerinize uygulamanın menüsü aracılığıyla ulaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR