Eraser: Deadline Nightmare 1.4 (Android)

Eraser: Deadline Nightmare

1.4
Eraser: Deadline Nightmare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eraser: Deadline Nightmare, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen, kendine has bir bulmaca oyunudur.

Eraser: Deadline Nightmare, Android telefon ve tabletler için yapılmış bulmaca oyunudur.

Eraser: Deadline Nightmare, karakterimize kırmızı bir keçeli kalemden kaçarken yardım ettiğimiz, iki boyutlu bir bulmaca oyunudur. İşini son ana bırakan karakterimiz, bütün o işlerin üzerine gitmek yerine kaçmayı tercih etmiştir ve oyuncular olarak biz de onun kaçış yolunu hazırlamakla görevliyizdir. Yol boyunca keçeli kalem, ardımızdan son sürat gelirken, biz de karakterimizin kaçaağı yolları hazırlamakla meşgülüzdür.

Oyundaki temel amaç, karakterin koştuğu yollardaki engelleri ayarlayabilmek. Bu engeller, yüzlerce farklı şekilde karşımıza çıkabiliyor ve hızla ilerleyen oyun içerisinde en doğru kararı vererek, karakterin doğru yoldan gitmesini ve keçeli kaleme yakalanmamasını sağlıyoruz. Verdiğiniz anlık kararların sonuçları ile şenlenen Eraser: Deadline Nightmare, kendine has yapısıyla son günlerde çıkan en ilginç bulmaca oyunlarından bir tanesi. Anlatması bir hayli zor olan bu oyunu hakkındaki kararınızı ise hemen aşağıdaki videoyu izleyerek verebilirsiniz.

YORUMLAR