F-Secure Antivirus Test 1.0 (Android)

F-Secure Antivirus Test

1.0
F-Secure Antivirus Test
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

F-Secure Antivirus Test, Android cihazınıza yüklediğiniz antivirüs uygulamasını test eden ücretsiz bir uygulama.

F-Secure Antivirus Test, Android işletim sistemi akıllı telefon ve tabletinize yüklediğiniz antivirüs uygulamasının cihazınızı gerçekten koruyup korumadığını öğrenmenize yardımcı olan bir antivirüs test etme uygulaması. Android cihazınızdaki verileri tehlikeye atmadan bu ücretiz uygulama ile çok kısa bir sürede güvenlik yazılımınızın kalitesini sorgulayabiliyorsunuz.

Dünya genelinde en çok tercih edilen mobil işletim sistemi Android için özel hazırlanmış onlarca ücretli ve ücretsiz antivirüs uygulaması bulunuyor. Bunlardan çoğunluğu cihazımızı gerçek zamanlı olarak çevrimiçi tehditlere karşı koruyor. Ancak yüklediğiniz antivirüs uygulaması güncel tehditleri yakalamakta ne kadar başarılı? İşte bu sorununu yanıtını F-Secure’in antivirüs test etme uygulaması ile anlayabiliyorsunuz.

F-Secure Antivirus Test uygulaması, antivirüs uygulamanızın güvenilirliğini test etmek için Avrupa Bilgisayarları Antivirüs Araştırmaları Enstitüsü (EICAR) tarafından önerilen standart test dosyasını kullanıyor. Eğer antivirüs uygulamanız bu dosyayı bir zararlı olarak görüyor ve engelliyorsa güvendesiniz, hiçbir tepki vermiyorsa cihazınızdaki tüm veriler tehlike altında ve yeni bir antivirüs uygulaması indirip kurmanızın vakti gelmiş demektir.

Antivirüs ürününüzün virüs ve diğer zararlı uygulamaları tespit edip edemediğini güvenli bir şekilde test eden F-Secure Antivirus Test uygulamasını antivirüs uygulamasına güvenmekte tereddüt eden herkese öneririm.

YORUMLAR