F-Secure Mobile Security 9.1.14682 (Android)

F-Secure Mobile Security

F-Secure Mobile Security
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

F-Secure Mobile Security ile Android cihazınızı güvence altına alabilirsiniz

F-Secure Mobile Security kullanıcılara Android cihazları için virüs koruması sunan ve birçok farklı güvenlik aracını bir arada ücretsiz olarak sunan bir antivirüs uygulamasıdır.

Android cihazlar dünya üzerinde en çok kullanan mobil işletim sistemine sahip oldukları için doğal olarak kötü amaçlı yazılımların en çok karşılaşıldığı cihazlar haline geliyorlar. Bu nedenle bu cihazlarda güvenlik uygulamalarını kullanmak bir ihtiyaç haline geliyor. F-Secure Mobile Security ise size ihtiyaç duyduğunuz virüs korumasını sunabilen, buna ek olarak birçok kullanışlı özelliği de beraberinde getiren bir mobil güvenlik uygulamasıdır.

F-Secure Mobile Security şu özelliklere sahip:

Bankacılık Koruması:

Eğer Android cihazınızda yüklü Google Chrome, Safe Browser veya Dolphin tarayıcılarınız üzerinden bankacılık işlemleri gerçekleştiriyorsanız bu özellik sayesinde şifrelerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Hırsızlık Önleme:

F-Secure Mobile Security size çalınan telefon bulma konusunda da yardımcı oluyor. Android cihazınız çalındığında cihazınızı kilitleyebiliyor, yerini harita üzerinden tespit edebiliyor, alarm çalabiliyor ve içindeki içerikleri silebiliyorsunuz.

Uygulama Taraması:
F-Secure Mobile Security ile telefonunuza indirdiğiniz uygulamaları tarayarak güvenli olup olmadıklarını öğrenebilirsiniz.

İstenmeyen Aramaları Engelleme:

Eğer sürekli istenmeyen çağrılar alıyorsanız F-Secure Mobile Security kullanarak rehberinizde kayıtlı olan veya arama günlüğünüzde yer alan numaraları engelleyebilirsiniz

İstenmeyen SMS engelleme:

F-Secure Mobile Security istenmeyen çağrılara benzer şekilde SMS'leri de engelleyebilmenize imkan tanıyor.

Ebeveyn Denetimi:

Eğer Android cihazınızı çocuklarınızla paylaşıyorsanız bu özellik ile çocuklarınızı uygunsuz içeriklere karşı koruyabilirsiniz

YORUMLAR