F-Secure SAFE 9.2.15210 (Android)

F-Secure SAFE

F-Secure SAFE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

F-Secure SAFE, Android telefon ve tabletiniz için tam koruma sağlayan ücretsiz ve Türkçe güvenlik uygulamasıdır.

Android akıllı telefon ve tabletiniz için tam koruma sunan ücretsiz ve Türkçe bir güvenlik uygulaması arıyorsanız, popüler güvenlik firması F-Secure tarafından geliştirilen F-Secure SAFE tam da aradığınız uygulama. Mobil cihazlarınızda çevrimiçi olduğunuz vakit, hem cihazınızı, hem gizliliğinizi, hem de kişisel verilerinizi koruyabilmektedir.

Mobil aygıtınızı yavaşlatmadan çalışan eksiksiz güvenlik uygulaması F-Secure SAFE, sizi virüslere, casus yazılımlara, hacker saldırılarına, kimlik hırsızlığına karşı korur, cihazınıza yüklediğiniz tüm uygulamaları tarayarak zararlı olanları başarıyla ayıklar, istenmeyen arama ve kısa mesajları engeller. Bankacılık işlemlerinizi ve çevrimiçi alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Hırsızlık önleme işlevi sayesinde mobil cihazlarınızı uzaktan kilitleyebilir ve tüm içeriğini silebilirsiniz.

Tamamen Türkçe arayüz ile gelen F-Secure SAFE ile çocuğunuzun da çevrimiçi hayatını koruyabilirsiniz. Ebeveyn denetimini etkinleştirerek onları kötü sitelerden uzak tutabilirsiniz.

F-Secure SAFE Özellikleri:

  • Kişisel bilgilerinize erişmeye çalışan uygulamaları öğrenin.
  • İnternette güvenlik endişesi duymadan gezinin.
  • Çocuğunuzun dijital yaşamını kontrol altına alın.
  • Kaybolan / çalınan cihazınızın konumunu tespit edin, kişisel bilgilerinizi koruyun.
  • Cihazınızı casus ve istenmeyen uygulamalardan uzak tutun.

YORUMLAR