Farkları Bul 1.0.1 (Android)

Farkları Bul

Farkları Bul
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyundaki amacımız iki resim arasındaki farkları bulmak.

Fark bulma oyunları genelde çocuklara hitap ediyor gibi düşünülse de Farkları Bul isimli bu oyun bu önyargıyı yıkacak gibi görünüyor. Eğlenceli ve zaman zaman zorlayan yapısıyla her yaştan oyunsevere hitap eden Farkları Bul'u ücretsiz olarak indirilebiliyoruz.

Oyun son derece basit bir konsept üzerine kurulu. İkiye bölünmüş bir ekran var ve bir tarafta yer alan bazı eşyalar diğer tarafta yok. Bizim amacımız ise bu eşyaları bulmak ve işaretlemek. İki benzer resim arasındaki farklı bulmak düşündüğünüz kadar kolay olmuyor. Bu işi mümkün olduğunca zor hale getirmek için kalabalık ve renkli görsellere yer verilmiş.

Zamana karşı, hızlı mod, kör mod, iki oyuncu modu ve çocuk modu gibi farklı oyun tiplerinin yer verilmesi oyunun tekdüze olmasına engel oluyor. Farklı modlarda mücadele ederek daha keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Oyun bir bakıma iyi bir zihin egzersizi olarak da kabul edilebilir. İki resim arasındaki farklılıkları bulmaya uğraşırken aynı zamanda iyi bir zihin jimnastiği de yapmış oluyoruz. Her yaştan oyunsever için mutlaka denenmesi gerektiğini düşündüğüm Farkları Bul'u ücretsiz olarak denemek için bağlantımızı kullanabilirsiniz.