FiloTürk 1.2 (Android)

FiloTürk

1.2
FiloTürk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FiloTürk uygulaması, Android cihazlarınızdan araç filonuzu takip etmenize imkan tanıyor.

FiloTürk uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak sahip olduğunuz araç filosunun hareketlerini gözlemlemenize olanak tanıyan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Ancak uygulamanın ücretsiz olması maalesef servisin de ücretsiz olduğu anlamına gelmiyor. Demo olarak kullanabileceğiniz bu ücretsiz sürüm, geniş filolarınızı takip etmek istiyorsanız ücretli üyelik almanızı gerektiriyor ancak demo sürümün nasıl çalıştığını anlamanız için yeterli olacağına inanıyorum.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, hem araçlarınızın listesini toplu olarak görmenize izin veriyor, hem de araçların üzerine tıklayarak günde kaç km yaptıklarını, ne kadar rölantide durduklarını, anlık olarak araç hareket durumlarını ve diğer pek çok istatistiği görmenizi sağlayabiliyor. Aynı anda birden fazla farklı filonun yönetiminine de imkan sağlaması ile pek çok araçlı işletmenin iş yönetimini daha kolay hale getirecektir.

Araçların anlık olarak hızlarını bile arayüzünde sunabilen ve tam adresini verebilen uygulama, isterseniz sürücüleri uyararak şartlarınıza uymalarını sağlamak için gereken tüm verileri yöneticilere veriyor. Çeşitli filtreleme seçeneklerinden faydalanarak yakınlardaki araçları, duranları, rölantidekileri ve hareket halindekileri de ayrı olarak filtrelenmiş listelerden görüntüleyebiliyorsunuz.

Bir harita görüntüsüne de sahip olan FiloTürk, bu harita üzerinde araçların gittikleri rotaları incelemeniz için gereken takibi gerçekleştiriyor. Böylece rotasından sapan araçları da tespit edebiliyorsunuz. Araçların geriye dönük harita hareketlerini de saklayabildiğini belirtmeden geçmemek lazım.

Kiralık araç ve filo şirketlerinin göz atmadan geçmemeleri gerekenler arasında olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR