GetContact 1.0 (Android)

GetContact

1.0
GetContact
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GetContact, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir numara sorgulama uygulamasıdır.

GetContact, kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numaraları bulmanıza yardımcı olan bir uygulama ve sade arayüzü ile ön plana çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden kullanabileceğiniz uygulamada, hızlı sorgulama seçeneğinden istenmeyen numaraların engellenmesine kadar pek çok işlemi yapma imkanına sahipsiniz. 

Bilinmeyen bir numaradan aranmak pek çok insanı rahatsız eder. Bu durum ısrarla sürekli hale getirildiğinde de çileden çıkmamak elde değildir. GetContact uygulaması bizi arayan kişileri bulmamıza olanak sağlayan bir yazılım ve numara, isim ya da şirketleri anında sorgulamamıza olanak tanıyor. Sorgulamak istediğiniz numarayı kopyalıyorsunuz ve kim olduğunu yapılan arama sonucunda size gösteriyor. Yeni olmasından kaynaklandığını düşünerekten şimdilik pek verimli olduğunu söyleyemem fakat fikir olarak hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Ayrıca, istenmeyen numaraları da dilediğiniz gibi engelleyebiliyorsunuz. 

Siz onay vermediğiniz sürece rehberinizi hiçbir kurumla paylaşmayacağını da belirten uygulama, bu alandaki ihtiyacınızı giderebilir. Ücretsiz olarak indirebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

YORUMLAR