GoDaddy Investor 1.0.1 (Android)

GoDaddy Investor

GoDaddy Investor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GoDaddy'de sunulan ikinci el domainlere teklif vererek, domain yatırımcısı olabilirsiniz.

GoDaddy’nin domain yatırımcıları için geliştirdiği GoDaddy Investor uygulamasıyla en değerli alan adlarını görebilir ve satın alabilirsiniz.

Dünya’nın en büyük domain ve hosting firması olan GoDaddy tarafından Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen GoDaddy Investor uygulaması, ikinci el alan adlarını ihale usulüyle almanızı sağlayan bir platform. Domain yatırımcılarının sıkça ziyaret ettiği bir platform haline gelen ve ikinci el alan adlarını bünyesinde barındıran platformda en değerli alan adlarını görebiliyorsunuz. Açık arttırmaya sunulan alan adlarını takip edebileceğiniz, açık arttırmadaki alan adlarını izleme listenize alabileceğiniz ve süresi dolmuş alan adlarına teklif verebileceğiniz uygulama sayesinde belki de sizi zengin edecek bir alan adına rastlayabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz alan adına kaç kişinin teklif verdiğini, en düşük ve en yüksek teklifleri görebileceğiniz ya da ihale geçmişini takip edebileceğiniz gerçek zamanlı takip özelliği de uygulamanın özellikleri arasında yer alıyor. Eğer sizin de alan adı yatırımı yapma gibi bir planınız varsa birbirinden değerli alan adlarıyla karşılaşabileceğiniz GoDaddy Investor uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR