Google Kamera 2.1.037 (Android)

Google Kamera

Google Kamera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Kamera, Android telefon ve tablet kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş bir kamera uygulamasıdır.

Google Kamera, (Google Camera) Android telefon ve tabletlerle uyumlu hızlı fotoğraf ve video çekimlerine izin bir kamera uygulamasıdır. Farklı çekim modları sunan uygulama tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak kullanılabilmektedir.

Google’ın Android kullanıcıları için özel olarak hazırladığı kamera uygulaması Google Kamera, üst seviye akıllı telefon ve tabletlerdeki kameranın sunduğu çekim modlarını daha düşük seviyedeki Android cihazlara getiren gelişmiş bir kamera uygulaması.

Sade tasarımla kullanıcı arayüzü ile gelen uygulama istenilen noktaya bulanıklık efekti vererek nesneyi ön plana çıkarmanızı, 360 derece görünümlü fotoğraflar elde etmenizi, yüksek çözünürlüklü panoramik görüntüler yakalamanızı sağlayan pek çok çekim modunu kullanımınıza sunuyor. Parmağınızı soldan sağa sürükleyerek tüm çekim modlarına ve kamera / video ayarlarına hızlıca erişebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel yanı ise çekim modlarını nasıl kullanmanız gerektiğini göstermesi. Yeni akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için düşünülen bu özellik tüm çekim modlarında otomatik olarak devreye girerek en iyi çekimi yapabilmenizi sağlıyor. Ayarlar menüsünden fotoğraf ve videolarınız için arka ve ön kameranın çözünürlüğünü belirlemeniz (Uygulama full hd kaliteye kadar seçme şansı tanıyor. Eğer Samsung Galaxy S5 gibi 4K video çeken bir cihaza sahipseniz 1080p’yi seçmek zorundasınız.) ve panorama çözünürlüğü ve lens bulanıklığı kalitesi ayarlarına ulaşmanız mümkün.

Android 4.4 KitKat yüklü cihazlarla uyumlu olan Google Kamera’nın güncellemelerle gelişmiş kamera modu, görüş açısı modu, zaman aralıklı çekim modu, yeni video efektleri gibi yeni özellikler kazanacağı iddia ediliyor.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR