Grand Theft Auto 5 1.5 (Android)

Grand Theft Auto 5

1.5
Grand Theft Auto 5
ÜCRETSİZ
14  
20  
10  
2  
3  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    540,379

  • Üretici

    Rockstar Games

GTA 5 Android APK indir! GTA 5 Mobile Android telefonunuzda oynamak için hemen GTA V Mobile APK indirin!

GTA 5 (Grand Theft Auto V / GTA V) Android için GTA 5 Mobile indirilebilir! GTA 5 Mobile Android APK indirme linki, Rockstar Games tarafından olmasa da hayranlar tarafından paylaşıldı. Hayran yapımı GTA 5 Mobile (Grand Theft Auto 5 Mobile) orijinalinden farksız ve tüm karakterleri içeriyor. GTA Mobile 5 Android henüz beta aşamasında olmasına rağmen sorunsuz oynanış sunuyor. Fan yapımı Android telefonlarda oynanabilen mobile sürüm grafikleri de oldukça kaliteli.

GTA 5 Mobil Android telefonda oynamak isteyenler için GTA 5 mobil sürümü hazırlandı. Bilindiği üzere Rockstar Games, hala en çok oynananlardan biri olmasına rağmen GTA 5 mobile oynamaya açmadı. Eski GTA oyunları mobil platformda bulunuyor. Sabırsız hayranların geliştirdiği GTA 5 Mobile oyunu orijinalinden hiçbir fark içermiyor. Şu anda hala geliştirilme aşamasında olduğundan tek bir sokak var ancak ikonik karakterler oyuna dahil edilmiş.

Android için yayınlanan deneme, doğrulama da istemiyor. Yukarıdaki GTA 5 Mobile APK linkine dokunarak GTA 5’i mobil cihazınıza indirip hemen oynamaya geçebilirsiniz. Oynanış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

GTA 5 Mobile APK

GTA 5 mobile olarak karşımıza çıkan sürüm, tahmin edeceğiniz gibi resmi olarak yayınlanan bir oyun değil. Bir grup GRand Theft Auto 5 hayranı tarafından hazırlanan oyun, henüz geliştirme aşamasının oldukça başında bulunuyor. 

Oyunu indirdiğinizde göreceğiniz şekilde, henüz birçok modelleme yapılmamış durumda. Buna rağmen yapılan kısımlar gayet umut verici görünüyorlar ve ilerleyen günlerde elle tutulur bir oyunun çıkacağının müjdesini şimdiden verebiliyorlar.

Henüz geliştirilmekte olan sürümün en eğlenceli tarafı ise stunt adı verilen modunun olması. Stunt sayesinde arabalarla akla hayale gelmez hareketler yapabiliyorsunuz. Eliniz bir kere araba kullanmaya alıştıktan sonra, oldukça eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz.

Mobil sürümün yapımcıları, ilerleyen günlerde geliştirmeleri sürdüreceklerini ve oyunu gerçekten oynanabilir hale getireceklerinin de müjdesini verdiler. Yine de şu an için elimizde bulunan sürümün, yeteri kadar dolu ve oynanabilir olmadığının altını çizmemiz gerekiyor. 

Birkaç sokak ve modellemeden oluşan sürüm, yine de eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak kadar içeriği size sunmayı başarıyor. Bunu göze alarak, oyunu indirebilir ve deneyebilirsiniz.

İlerleyen günlerde yapılacak geliştirmelerin ardından mobile GTA 5 daha mantıklı ve oynanabilir bir hale gelecektir. Şimdiden bunu söylemek ve görmek gayet mümkün.

YORUMLAR