Hideman VPN 6.0.2 (Android)
Hideman VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,210

  • Üretici

    Hideman Ltd

Hideman VPN APK İndir Android: Yasaklı, engelenen site veya servislere serbest erişim

Hideman VPN (APK), Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde interneti özgürce kullanmanızı sağlayan yararlı bir VPN uygulamasıdır. VPN servisleri internete diğer yurt dışı ülkelerde bulunan sunuculardan bağlanmanızı sağlayarak ülkemizde herhangi bir sebepten ötürü mahkemeler tarafından girişi engellenen sitelere giriş yapmamızı sağlamaktadır.

Hideman VPN İndir APK Android VPN Programı

Tek bir tuşa basarak 20 farklı ülke üzerindeki sunuculardan birine bağlanmanızı sağlayan Hideman VPN, IP adresini gizleyerek internet üzerinde kimliğinizi gizlemektedir. Kimliğinizi gizlemekte birlikte internet üzerindeki verilerinizi de 256 bitlik şifreleme yöntemi ile korumaya alan servis oldukça pratik ve kolay kullanıma sahiptir.

VPN servislerinin büyük bir çoğunluğu aylık yada haftalık olarak ücretlendirme ile çalışmaktadır. Hideman VPN, 1 ay boyunca haftalık 5 saat kullanım hakkını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmakta. Bu nedenle servisten memnun kalırsanız 1 aylık süre sonunda haftalık, aylık yada yıllık üyelik satın almanızı tavsiye ederim.

İnternet üzerindeki güvenliğinizi sağlayan, IP adresinizi gizleyen, verileri sıkıştırarak internet kotanıza yardımcı olan ve en önemlisi devlet tarafından yasaklanan sitelere girebilmenizi sağlayan Hideman VPN'i Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek Twitter dahil tüm engellenen sitelere rahatça girebilirsiniz.

YORUMLAR