iPower

iPower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPower, Power Group'a bağlı tüm radyo kanallarını dinleyebileceğiniz ve Powerturk'ü canlı olarak izleyebileceğiniz uygulamadır.

iPower, Android’li akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu ücretsiz müzik dinleme uygulamasıdır. Power Group’a bağlı televizyon ve radyo kanalları bu uygulama ile mobil cihazınıza taşınıyor.

iPower uygulaması ile Türkiye’nin en çok dinlenen radyo kanallarından Power FM, Powerturk FM ve Power Love’ı mobil cihazınızdan kesintisiz ve yüksek kalitede dinleyebilirsiniz. Sevilen video klipleri, video kliplerin kamera arkasını, müzik dünyasından son gelişmeleri aktaran Powerturk TV’yi de izleyebildiğiniz uygulamada çalan şarkıların sözlerine de ulaşabiliyor, dinlediğiniz şarkıyı beğenebiliyor ve paylaşabiliyorsunuz. Tabii ki radyo yayınlarının olmazsa olmazı podcastleri de dinleme şansına sahipsiniz. Sürekli takip ettiğiniz radyolar için de alarm kurabiliyorsunuz. Böylelikle favori radyo kanallarınızın belirlediğiniz saatte otomatik olarak çalmasını sağlayabiliyorsunuz. Radyo dinlerken uyku moduna geçtiğinizde telefonunuzun gereksiz yere müzik çalmasını engelleyen “Uyku modu” da uygulamanın öne çıkan özelliklerinden.

Power100, Powerturk, Power Love, Power XL, Power Rocks, Power Gymtonic, Power Akustik ve daha nice radyo kanallarını dinleyebildiğiniz iPower, her radyo dinleyicisinde olması gereken bir uygulama.

YORUMLAR