İŞKUR Cepten İş

İŞKUR Cepten İş
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İŞKUR Cepten İş uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca İŞKUR'un tüm bölümlerine erişebiliyorsunuz.

İŞKUR Cepten İş uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en kolay yoldan İŞKUR tarafından hazırlanan iş ilanlarına ve diğer pek çok işleve kolaylıkla erişebilmelerini sağlayan ücretsiz bir araç olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar İŞKUR'un kendi web sitesi mevcut olsa da genellikle mobilden bu siteyi kullanmak pek de verimli olmuyor ve İŞKUR Cepten İş uygulaması bu sorunun üstesinden gelmenize yardımcı oluyor.

Uygulamanın içerisinde ilk olarak elbette hem illere hem de ilçelere göre iş ilanlarını görebiliyor ve daha sonra detaylarına da göz atabiliyorsunuz. Buradaki filtreleme seçeneklerinin pek çok kullanıcı için oldukça yeterli olacağına inanıyorum. Dilerseniz hem iş arayanlar hem de iş verenler için varolan giriş bölümünü kullanarak pek çok işlemi de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğitim kurslarına dair takvimler ve bildiriler, eğitim programları ve çalışan arayan şirketlere dair bilgileri de sunabilen İŞKUR Cepten İş uygulaması, böylelikle İŞKUR'un neredeyse tüm işlevlerine erişmekte herhangi bir sorun yaşamadan devam etmenizi sağlıyor. Ancak tabii ki tüm işlemlerin bulunmadığını ve bazı bölümlerde resmi web sitesini kullanmanız gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın.

Uygulamanın oldukça sade ve hızlı kullanılır bir arayüzle birlikte gelmesi sayesinde kullanımınız esnasında herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Düşük kapasiteli cihazlarda bile kasılma olmadan çalışabilen İŞKUR Cepten İş uygulaması, iş arayanlar ve iş verenler için kesinlikle Android cihazlarda bulunması gerekenlerden birisi. Ancak çalışması için internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunu da aklınızdan çıkarmayın.

YORUMLAR