İşler (Android)

İşler

İşler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    231

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

İşler, tek bir arama ile binlerce şirketin milyonlarca iş ilanını önünüze seren bir iş arama uygulamasıdır.

İşler, dünyanın bir numaralı iş arama motoru Indeed’in Android sürümüdür. İş aramadan bulmaya kadar yeni bir iş bulma süreci boyunca size rehberlik eden uygulama binlerce şirketin milyonlarca iş ilanını barındırmaktadır.

Milyonlarca iş ilanını bünyesinde barındıran ve kullanıcılara aradıkları işi kolayca bulmalarını sağlayan ünlü iş arama motoru Indeed’in Android kullanıcıları için hazırladığı uygulamada en güncel iş ilanlarına ulaşmanın yanı sıra iş unvanına, şirkete ve konuma göre arama yapabilir, takip ettiğiniz şirketin tüm iş ilanlarından anında haberdar olabilir, şirketler hakkında yapılan değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. O an incelediğiniz ancak başvurmak istemediğiniz ilanların istediğiniz bir zaman hatırlatılmasını da sağlayabilirsiniz.

İstediğiniz dilde istediğiniz ülkede iş aramanıza imkan tanıyan İşler, kişiselleştime seçenekleri de sunuyor. İlginizi çeken iş ilanlarını kaydedebilir veya e-posta gönderebilir, herhang bir şirketin yayınladığı iş ilanlarını takip edebilir, en yen işleri gelen kutunuzdan görebilirsiniz. Ayrıca kaydettiğiniz, incelediğiniz ve başvurduğunuz iş ilanlarını görebilirsiniz.

Indeed’in resmi uygulaması olan İşler, sadece en yeni iş ilanlarını göstermekle kalmayan, şirketler hakkında değerlendirmelere de ulaşabileceğiniz oldukça kapsamlı bir iş bulma uygulaması.

YORUMLAR