Kanbanote

Kanbanote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kanbanote uygulaması ile Android mobil cihazlarınızdan hiç zorlanmadan Evernote notlarınızı kartlar halinde görüntüleyebiliyorsunuz.

Kanbanote uygulaması, Android kullanıcılarının mobil cihazlarından Evernote üzerinden yarattıkları notları çok daha kolay bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve oldukça basit bir kullanıma sahip. Zaten uygulamanın amacının kolay görüntüleme olduğunu dikkate alırsak, çok fazla fonksiyona sahip olmadığını da söyleyebilirim.

Uygulamanın temel amacı Evernote üzerinde bulunan notlarınızın Trello uygulamasındakine benzer bir mantıkla sıralı olarak görüntülenmesi. Tabii ki dileyen kullanıcılar direkt olarak uygulamanın içerisinden yeni notlar ekleyebiliyorlar ve yapmaları gereken işleri de listeleyebiliyorlar.

Çalışmak için Evernote kullanıcı bilgilerinizle giriş yapmanız gerekiyor ve bu sayede hesabınız bağlanıyor. Bağlanan hesabınızla birlikte Kanbanote içerisinde gerçekleştirdiğiniz değişiklikler Evernote içerisinde de görünüyor ve bu sayede herşeyi hesabınıza senkronize bir halde tutabiliyorsunuz. Tabii ki uygulamanın internet bağlantısına ihtiyaç duyması nedeniyle bağlantı olmadığında notları güncellemek de imkansız hale geliyor.

Çalışması esnasında herhangi bir soruna sahip olmayan uygulamanın en büyük problemi pek bir detaya sahip olmaması diyebilirim. Zira biraz daha detaylı ve çok fonksiyonlu bir not yönetimi uygulaması arayanlar için oldukça yetersiz kalacaktır. Fakat tek yapmak istediğiniz Evernote içerisindeki notlarınızın daha kolay ve basit bir şekilde listelenmesiyse Kanbanote aradığınız uygulama olabilir.

YORUMLAR