Karayolları Genel Müdürlüğü (Android)

Karayolları Genel Müdürlüğü

Karayolları Genel Müdürlüğü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,474

  • Üretici

    Mobilion

Karayolları Genel Müdürlüğü, Android cihazınız ile birlikte yollardayken size bir çok konuda yardımcı olabilecek ücretsiz ve yeni yol asistanı uygulamasıdır.

Karayolları Genel Müdürlüğü, arabası ile yola çıkacak olanları yaptıkları yolculuk süresince bir çok konuda yardımcı olabilmek amacıyla üretilen resmi Karayolları Genel Müdürlüğü uygulamasıdır.

Android telefon ve tabletleriniz ile birlikte kullanabileceğiniz uygulama yeni yol asistanınız olabilir. Uygulamanın en çok dikkat çeken özelliği gideceğiniz yeri harita üzerinde görüntüleyerek yol tarifi alabilmeniz. Bu sayese bilmediğiniz yerlere kolayca gidebilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz yere olan mesafe ve süreyi uygulama üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. bunlara ek olarak gideceğiniz güzergahtaki yollarda çalışma olup olmadığını veya başka bir sbepten dolayı kapalı olup olmadığını da uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Uygulamada bulunan uzaklık hesaplama modülünü kullanaran şehirler arası uzaklıkları öğrenebilir, illerin ilçelerine olan uzaklıkları görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın yaptıklarına ek olarak, aracınıza ait OGS/KGS geçiş ihlali olup olmadığını sorgulatabiliyorsunuz. Ayrıca aracınızın plakasını kaydederek geçiş ihlallerinde anında bildirim almanızı sağlayabilirsiniz. Aynı özellik ile daha önce gerçekleştirmiş olduğunuz geçişlerin tümüne ait bilfileri kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz KArayolları Genel Müdürlüğü uygulamasında Türkiye ve tüm bölgelerine ait haritalar da mevcuttur. Yola çıkmadan önce önce indirerek yol boyunca size asistanlık yapmasını sağlayabileceğiniz uyguamayı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR