LEO Privacy Guard 2.2 (Android)

LEO Privacy Guard

2.2
LEO Privacy Guard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızı maksimum koruma altına alacak olan ücretsiz bir uygulama arıyorsanız LEO Privacy Guard işinize yarayacaktır.

Android cihazınız için hazırlanmış bir antivirüs uygulaması olan LEO Privacy Guard, en çok indirilen uygulamalardan bir tanesi ve bu ünvana kavuş olmasının önemli nedenleri var. Güvenliği sadece sanal ortamda değil, fiziksel alanda da oluşturan bu uygulama sayesinde siz telefonunuzun başında değilken kimse kişisel hesaplarınızı ve telefonunuza kayıtlı olanları kurcalayamayacak. Tek bir tıklama ile uygulamalarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Kişisel verilerinizi gizli tutmanızı sağlayan bu uygulama beklenmedik bir şekilde uygulama yöneticisine de sahip. Bu yönetici ile gereksiz yer kaplayan ve fazla bellek harcayan uygulamalar telefonda yedeklenip uzaklaştırılabiliyor. Oldukça köklü bir tarihe sahip olan bu uygulama zamana ayak uydurmasını bilen güncellemelerle arayüzünü bile taze tutmayı başarıyor.

Android telefon veya tabletinizin güvenliği konusunda hassas olan bir kullanıcıysanız, alanında en çok indirme rakamlarına sahip olan uygulamalardan bir tanesi olan ücretsiz LEO Privacy Guard mutlaka isteklerinizi yerinde getirecektir.

YORUMLAR