Lockdown Pro 1.1.0 (Android)

Lockdown Pro

Lockdown Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda sakladığınız tüm kişisel bilgileri bu uygulama ile kolay ve güvenli yollarla şifreleyebilir ve izinsiz girişlere mani olabilirsiniz.

Lockdown Pro ile cihazınızdaki medya dosyalarını güvenle saklayabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile cihazınızda depoladığınız fotoğraflarınızı, müzik dosyalarınızı ve videolarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi de tamamen reklamsız ve kısıtlamasız bir kullanım imkanı sunuyor olması. Lockdown Pro'yu kullanarak Facebook, SMS, Gmail, Whatsapp, SnapChat, Instagram, Viber, Line, Evernote ve daha fazla uygulama içeriklerini şifre ile koruyabilirsiniz. Cihazınızda eşiniz, çocuğunuz, arkadaşınız veya aile bireyleri tarafından görülmesini istemediğiniz içerikler varsa bu uygulamayı kullanarak sadece birkaç işlemle izniniz olmadan gerçekleşebilecek her türlü erişimi engelleyebilirsiniz.

Bir diğer ilgi çeken özellik ise herhangi bir konuma bağlı olarak kilit fonksiyonunu otomatik aktif etme veya kapatma seçeneği. Bu özelliği kullanarak belirlediğiniz bir bölgeye girdiğinizde cihazınız otomatik olarak kilitlenir, çıkış esnasında da otomatik olarak kilidi açılır. Bu özelliğin yanı sıra şifrenizi zamana bağlı olarak da ayarlayabilirsiniz. Örneğin; saat 14.30 ise, bu durumda şifreniz 1430 olacaktır. Tabii ki tahmin etmesi zor ve size özel bir şifre kullanmanız daha güvenli olacaktır.

Eğer siz de Android cihazınızı kolayca şifreleyebileceğiniz ve içeriklerinizi güvenle saklayabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, Lockdown Pro'yu mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR