Mobil Onay

Mobil Onay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil Onay, belgelerinizi akıllı telefonunuzdan imzalama kolaylığı sunan bir Turkcell uygulamasıdır.

Mobil Onay, akıllı telefonunuzda bulunan dökümanları mobil imzanızla imzalamanızı sağlayan bir servistir. Mobil İmza aboneliği olan tüm Turkcell’lilerin yararlanabildiği uygulama ıslak imzalı süreçleri mobile taşır, işinize hız ve verimlilik kazandırır.

Turkcell Mobil Onay uygulamasında Mobil İmza’nızla imzladığınız belgeler ıslak imza ile imzalanmış hükmündedir. Cep telefonunuzdaki belgeleri imzalanın dışında, imzaladığınız belgeleri e-posta olarak gönderebilir, daha önce imzalanmış dosyaları kimlerin imzaladığını görebilir, imzaların doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

İmza gerektiren işlemlerde oldukça işinize yarayacak olan uygulamanın kullanımı oldukça basit. Mobil İmza abonesi olduğunuz telefon numarasını girerek ve bir parola belirleyerek uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gelen bölümünden tek dokunuşla belgelerinizi imzalayabilir, İmzalanan bölümünden imzaladığınız, Gönderilen bölümünden de imzalayıp gönderdiğiniz tüm belgeleri görebilirsiniz.

Not: Bu uygulamayı kullanabilmeniz için aktif bir Mobil İmza aboneliğinizin bulunması gerekir. Faturalı hat sahibiyseniz 2,5 TL (aylık), Faturasız hat sahibiyseniz 0,65 TL (hafta) ödeyerek bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.