Mobil Sigorta Sorgu 1.1.0 (Android)

Mobil Sigorta Sorgu

Mobil Sigorta Sorgu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil Sigorta Sorgu uygulaması ile poliçeleriniz akıllı telefonunuza giriyor.

Sigorta poliçelerinizi elbette Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin resmi web sitesinden sorgulayabiliyorsunuz ancak bir akıllı telefona sahipseniz bunun daha kolay bir yolu var. Android telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz Mobil Sigorta Sorgu uygulaması, poliçelerinize dilediğiniz zaman ve daha hızlı bir şekilde ulaşma kolaylığı sunuyor.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin sunduğu resmi uygulama olan Mobil Sigorta Sorgu ile poliçelerinizin dışında acente, eksper, kaza tutanaklarını sorgulama ve eksper atama işlemlerini de yapabiliyorsunuz.

Profil ve poliçe bilgilerinizi girerek birçok sigorta sorgu işlemini mobil cihazınız üzerinden yapabileceğiniz uygulamada işlemler sekmeler ayrıldığından ne nerede düşünmeden o anda ihtiyaç duyduğunuz sorgulamaya rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Örneğin; trafik / kasko poliçe sorgulama Araçlar menüsü altında, kaza tespit tutanağı sorgulama ve eksper atama Kaza menüsü altında, sağlık ve seyahat poliçesi sorgulama Sağlık menüsü altında bulunuyor ve tüm bunlar tek dokunuş ötenizde.

Trafik ve Kasko Poliçeleri, Hayat sigortaları, Seyahat ve Sağlık Poliçeleri, Yeşil Kart, Taşımacılık ve Koltuk Poliçelerini kapsayan Mobil Sigorta Sorgu uygulamasında sigorta tarihlerini detaylı olarak göstermemesi, sigortanın devam edip etmediğini belirtmemesi gibi bazı eksiklikleri olsa da poliçeleri yanınızda taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırdığından kesinlikle önerebileceğim bir uygulama.

YORUMLAR