Mobile Security & Antivirus 3.2.78.92 (Android)

Mobile Security & Antivirus

Mobile Security & Antivirus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bitdefender Mobile Security, Android cihazlarınız için tam koruma sunan, ödüllü bir güvenlik uygulamasıdır.

Bitdefender Mobile Security, Android mobil cihazlarınız için tam koruma sunan ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. En iyi antivirüs uygulamalarından biri olan Mobile Security, cihazınızı yavaşlatmadan kişisel verilerinizi gerçek zamanlı olarak korur.

  • Zararlı Yazılım Tarayıcısı:

Bitdefender'ın zararlı yazılım tarayıcısı Android cihazınıza yüklediğiniz her uygulamayı otomatik olarak tarar, sürprizlerle karşılaşmanızı engeller. Bulut üzerinde çalışan sistem son virüs imzaları ile daima güncel olduğundan Android için hazırlanmış en yeni zararlılar anında tespit edilir.

  • Gizlilik Danışmanı:

Gizlilik Koruması, isteğiniz dışında Android cihazınıza indirilen verileri engeller, yüklü olan uygulamalardan gizliliğinizi kötüye kullananları bilmenize yardımcı olur.

  • Web Güvenliği:

İster Android'in kendi tarayıcısını kullanın isterseniz de Google Chrome'u. Bitdefender Web Security, ziyaret ettiğiniz web sitelerini gerçek zamanlı olarak tarar ve herhangi bir zararlı içerikle karşılaşmanızı engeller.

  • Anti-hırsızlık:

Kaybolan veya çalınan telefonunuzu uzaktan kontrol etme imkanı sunar. Web arayüzünden kısa mesaj komutları gönderebilir, kilitleyebilir, alarm çalabilir, Android cihazınızdaki verileri silebilirsiniz. SIM kart değiştirildiğinde anında haberdar olursunuz.

YORUMLAR