Money Lover (Android)
Money Lover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    83

  • Üretici

    ZooStudio

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bütçe takip uygulamasıdır.

Money Lover, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kişisel finans ve bütçe takip uygulamasıdır. Gelir, gider ve harcamalarınızı takip edebileceğiniz basit araçların yanında, borç yönetimi yapabileceğiniz gelişmiş araçlara da sahiptir.

Hızlı yaşamlar sürdüğümüz bu devirde kazandığımız ve harcadığımız paranın takibini tutmak çok zor olabilir. Fakat artık bunun için de uygulamalar var. Money Lover, basit ve kullanışlı, aynı zamanda şık arayüze sahip bir bütçe takip uygulaması.

Uygulamayı basit olarak gelir ve giderlerinizi girerek kullanabileceğiniz gibi bütçe planı yapmak amaçlı da kullanabilirsiniz. Bütçe planınızı biriktirdiğiniz paraları, bütçenizi, yapılan işlemleri ve faturaları girerek yapabilirsiniz.

Eğer isterseniz uygulama sizin için bir çok istatistik de sunuyor. Aylık reaporlar, bütçe raporları ve işlemler bunlardan sadece bir kaçı. Ayrıca ana ekranda kullanabileceğiniz bir widget'a da sahip uygulamaya kolayca ulaşabilirsiniz.

45'ten fazla para biriminin olduğu uygulama aynı zamanda Türkçe olmasıyla da dikkat çekiyor. Eğer siz de kişisel bütçeinizi takip etmek amaçlı bir uygulama arıyorsanız, Money Lover'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR