mSecure

mSecure
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

mSecure, kişisel verilerinizi güvende tutmak ve organize edebilmek için kullanabileceğiniz yararlı ve etkili bir Android güvenlik uygulamasıdır.

Bir çok kişi sahip oldukları akıllı telefon ve tabletler üzerinde özel bilgilerini bulundurmaktadır. Bu yüzden güvenilir bir uygulama kullanarak bu bilgilerin çalınmasını yada kopyalanması engellemek daha önemli hale gelmiştir. Hal böyle olunca karşımıza mSecure uygulaması geliyor. Android telefon ve tabletlerinizde buluna kişisel verilerinizi güvende tutmak istiyorsanız, mSecure tam aradığınız uygulama olabilir.

Uygulama 256 bitlik bir şifreleme sistemine sahip. Bunun anlamı verilerinizin tamamen güvende olduğudur. Güçlü koruma özelliği dışında, kişisel verilerinizi hafızasında tuttuğu için, internet sayfalarına giriş yaparken sürekli şifre girmek durumunda kalmazsınız. Sağladığı güvenlikten ek olarak size internet üzerinde zaman kazandıran uygulama gerçekten çok yararlı ve etkili.

mSecure ayrıca Dropbox ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Kişisel verilerini Dropbox üzerinde yedeklemek isteyen veya tüm cihazları ile kolayca ulaşmak kullanıcılar rahatlıkla bu özellikten faydanalanabilir. bu durumda telefon veya tabletinizi kaybetseniz bile verileriniz kaybolmaz ve Dropbox üzerinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Ücretli olmasına rağmen hem kişiler verilerinizin güvenliğini hemde internet üzerindeki işlerinizi kolaylaştırması ile ödediğiniz ücrete değecek bir uygulama. Android telefon ve tablet sahibi olan tüm kullanıcıların kullanmasını öneririm.

Uygulama ile neler yapabileceğinizi görebilmek için aşağıdaki tanıtım videosunu izlemenizi öneririm.

YORUMLAR