My baby music boxes (Android)

My baby music boxes

My baby music boxes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ninni uygulamasıdır.

My baby music boxes, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ninni uygulamasıdır. Adından da anlayabileceğiniz gibi bir tür bebek müzik kutusu görevi gören uygulama ile bebeklerinize güzel ninniler dinletebiliyorsunuz.

Bebeklerin uyku zamanlarının ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat bazen bebekler kolay bir şekilde uykuya dalamıyorlar. Ninniler ise çok eski zamanlardan beri bebeklerin kolay uykuya dalmasını sağlayan ögeler.

Bebeğinizi hem rahatlatacak hem de kolay bir şekilde uykuya dalmasını sağlayacak olan ninniler dışında, uygulamadaki doğmamış bebeğinize dinletebileceğiniz müzikleri de seveceğinizi düşünüyorum.

Bebeklerin anne karnındayken güzel ve sakinleştirici müzikler dinlemesinin onlar üzerinde olumlu etki yarattığını biliyoruz. Bu uygulama ile de doğmamış bebeğinize sakinleştirici müzikler dinletebilirsiniz.

Yine uygulamadaki zaman ayarlama özelliği ile belli bir süre sonra otomatik olarak durmasını sağlayabiliyorsunuz. Eğer siz de böyle bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, My baby music boxes'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR