Nero TuneItUp 1.2.0.12_nero (Android)

Nero TuneItUp

Nero TuneItUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nero TuneItUp ile Android cihazınızı hızlandırabilirsiniz

Nero TuneItUp eğer mobil cihazınızın ağır çalışmasından veya depoalama alanınızın azlığından şikayetçiyseniz size yardımcı olabilecek bir bakım ve optimizasyon uygulaması.

Akıllı telefon ve tablet kullanıyorsanız size pratik bir çözüm sunacak olan bu Android hızlandırma uygulaması temel olarak Android cihazınız ile ilgili bakım ve optimizasyon işlemlerini tek bir uygulama çatısı altında topluyor ve bu işlemlere kolayca ulaşmanıza imkan tanıyor. Nero TuneItUp'ın ana fonksiyonu olan Android hızlandırma işlemi temel olarak cihazınızı analiz ederek çalışan servis ve uygulamaları listeliyor. Bu servis ve uygulamaların RAM ve işlemci kullanımı gibi istatistikleri görülebilirken dilediğiniz uygulamayı ve servisi sonlandırarak Android cihazınızın sistem kaynaklarını rahatlatabiliyorsunuz. Bu sayede uygulamalar ve sistem arayüzünüz daha seri bir şekilde çalışabiliyor.

Nero TuneItUp'ın bir diğer önemli fonksiyonu da gereksiz dosya silme özelliği. Uygulama cihazınızda depolanan çöp dosyaları tarayarak bulabiliyor ve tek dokunuşla bu dosyaları silmenizi sağlıyor. Bu sayede mobil cihazınızda yer açabiliyorsunuz.

Nero TuneItUp tarayıcı geçmişinizi ve çağrı geçmişinizi de silebiliyor. Bu sayede kişisel bilgi güvenliğiniz için tedbir alabiliyorsunuz.

YORUMLAR