Ninja 1.0.9 (Android)

Ninja

Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja uygulaması sayesinde Sony Xperia kullanıcıları fotoğraflarına ninja efektleri ekleyebiliyor.

Fotoğraflarınıza yepyeni bir boyut kazandıracak nitelikte bir uygulama olan Ninja kategorisinde benzerine zor rastlanacak türden özellikler barındırıyor. Sony imzası taşıyan Ninja sayesinde fotoğraflarımıza gerçekçi ninja efektleri ekleyebiliyoruz.

Bu noktada üzülerek belirtmek istediği bir nokta var o da uygulamanın sadece Sony Xperia cihazlar üzerinde çalışabiliyor olması. Sony tarafından tasarlandığı için böylesine bir kısıtlama getirildiğini düşünebiliriz fakat kullanıcı gözünden baktığımızda bu durum marka imajına negatif bir etkide bulunabilir. En nihayetinde cihazların uyumluluğuna göre ufak değişiklikler yapılarak tüm Android kullanıcılarına sunulsa daha iyi olabilirdi.

Ninja temel olarak zenginleştirilmiş gerçeklik teknolojisini kullanıyor. Uygulama aracılığıyla fotoğraf çekerken ekranda ninja beliriyor ve sanki oradaymış hissi uyandırıyor. Yapay bir izlenim bırakmadığını söyleyebilirim fakat neticede efekt olduğu bariz. Bu noktada kullanıcılar ninjayı diledikleri gibi hareket ettirebiliyorlar.

Genel olarak eğlenceli bir kullanım deneyimi sunan Ninja, fotoğraflarına ilginç efektler eklemek isteyen tüm Sony kullanıcıları tarafından denenmeli.

YORUMLAR