Notes

Notes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    118

  • Üretici

    Jonas Borggren

Notes uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda en kolay yoldan notlarınızı alabilir ve şifreyle koruyabilirsiniz.

Notes uygulaması, Android kullanıcılarının akıllı telefon ve tabletlerinde notlar almak ve onları kaydetmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem materyal dizayn sayesinde Android L'ye yakışan arayüzü, hem de sahip olduğu kullanışlı araçlar sayesinde diğer not uygulamalarından hoşlanmayanların denemeleri gerekenler arasında olduğunu söyleyebilirim.

Uygulamanın arayüzünün sade olmasından dolayı not eklemek için tek yapmanız gereken pembe ekleme butonuna basmak. Not yazma ekranında hem notunuz için bir başlık girebiliyor hem de içeriği girerken herhangi bir takılma olmadan en geniş şekilde görüntüleme yapabiliyorsunuz. Daha geniş bir yazma alanı için yazdığınız başlığın notlara ekleme yaparken görünmemesini sağlamak da mümkün.

Eğer eklediğiniz bazı notların değerli olduğuna inanıyorsanız bu notlara şifreyle koruma eklemek de uygulamanın sunabildiği yetenekler arasında. Dolayısıyla bir başkası cihazınızı ele geçirse bile şifrenizi bilmedikçe notlarınıza erişemeyecektir. İşle ilgili veya özel hayatla ilgili notlar alanlar için faydalı bir özellik olduğuna inanıyorum.

Kullanılan renk paletinin kullanıcıları yormayacak bir şekilde hazırlanmış olması sayesinde parlak renklere sahip arayüzlerden sıkılanlar için de iyi bir not uygulaması çözümü olduğu kesin. Notlarınıza etiketler ekleyerek listeleme ekranında daha kesin bir şekilde notların hangi konularla ilgili olduklarını anlamak da mümkün hale geliyor.

Yeni ve kullanışlı bir not uygulaması arayanların göz atmaları gerekenler arasında.

YORUMLAR