Odeabank 1.1.1 (Android)

Odeabank

Odeabank
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Odeabank, Android cihazlarınızdan bankacılık işlemlerinizi halledebileceğiniz bir finans uygulamasıdır.

Teknoloji hızla gelişiyor, bankacılık işlemleri de buna paralel olarak kolaylaşıyor. Dünya üzerinde beklemekten en çok sıkıldığımız yerlerden biri kesinlikle banka kuyrukları veya ATM sıralarıdır. Ciddi bir zaman israfına neden olur. Bankaların internet bankacılığına ağırlık vermesi ve mobil bankacılığında hızla gelişmesiyle bu durumdan kurtulmaya ramak kaldı. Odeabank bankacılık sektöründe henüz yeni olsa da, oldukça basit ama güzel mobil uygulamasını devreye soktu. 

Odeabank, bankacılık işlemlerinizi Android cihazlarınız üzerinden rahatlıkla halledebileceğiniz bir finans uygulaması. Yapacağınız herhangi bir işlemi akıllı telefonunuzdan birkaç dokunuşla hızlı bir şekilde halletmenize olanak veren bu uygulama sayesinde, banka kuyruklarında veya ATM sıralarında beklemek zorunda kalmayacaksınız. Müşterisi olmasanız bile bu uygulamayı indirerek kolay bir şekilde hesap açabilir veya kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca hali hazırda bir Odeabank müşterisiyseniz normal bankacılık işlemlerinizi de uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Özellikleri:

  • Kart bilgilerini görüntüleme
  • Tüm para gönderme, fatura ödeme ve yatırım işlemleri
  • İletişim merkezi ile sesli veya görüntülü görüşme
  • QR kodlu çek kontrol özelliği
  • Döviz çevirici, mevduat/kredi hesaplama ve piyasa verileri gibi seçenekler,

Tek kullanımlık şifrenizi Odeabank Pass'O ile kolaylıkla oluşturabileceğinizi de unutmamak gerekiyor. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık işlemlerinizi bu ürettiğiniz şifreyle kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca akıllı telefonunuz destekliyorsa parmak izinizle de uygulamayı kullanabilirsiniz. 

Eğer Odebank müşterisiyseniz uygulamayı bir an önce indirmenizi tavsiye edeirm. Ücretsiz olarak edineceğiniz uygulama sayesinde bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla halledin!

YORUMLAR