Pamukkale Turizm

Pamukkale Turizm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pamukkale Turizm uygulaması, Android akıllı telefonlar için geliştirilmiş online bilet satın alma uygulamasıdır.

Pamukkale Turizm uygulaması, Android kullanıcıları için geliştirilmiş bir bilet satış uygulamasıdır. Pamukkale Turizm’den yapacağınız seyahat biletlerinizi mobil telefonunuzdan kolayca satın alabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü modern ve şık bir şekilde tasarlanmış. Uygulamaya girdiğinizde ana sayfada; Üye Girişi, Bilet Satın Al, Öneriler ve Kurumsal butonlarının yer aldığı menü bulunuyor. Eğer üyeliğiniz varsa, üye girişi yaptıktan sonra bilet satın alma işlemine geçebiliyorsunuz. Kalkış ve varış noktasını seçtikten sonra otobüsteki koltuk yerleşimini görebiliyor, istediğiniz koltuğu seçtikten sonra ödeme sayfasına geçiyorsunuz. Ödeme sayfasında kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz şehirde şehir içi servis uygulaması varsa, servis noktalarından size uygun olanı seçtikten sonra bilet satın alma işleminizi gerçekleştiriyorsunuz. Pamuk Kart Bilgilerim bölümünde, daha önceden yapmış olduğunuz seyahatlerden kazanmış olduğunuz ve kullanılabilir durumda olan puanlarınızı görebilirsiniz. Bunların dışında, Bilet Satış Noktaları bölümünden, size yakın olan şubenin adını,  adres ve telefon bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Kurumsal bölümünde, firma hakkında detaylı bilgi edinme imkanınız bulunmakta.

Bu pratik uygulama sayesinde, nerede olursanız olun, akıllı telefonunuzdan hızlı bir şekilde online bilet alabilirsiniz.

İller Arası Mesafe adlı uygulamayı kullanarak gideceğiniz yolun ne kadar süreceğini kolayca öğrenebilirsiniz:

YORUMLAR