Pic Stitch 1.2 (Android)
Pic Stitch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    110

  • Üretici

    Big Blue Clip, LLC

Pic Stitch, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kolaj hazırlama uygulamasıdır.

Pic Stitch, Android telefon ve tabletinizle çektiğiniz anları tek bir fotoğrafta birleştirmek için kullanabileceğiniz ufak boyutlu ve ücretsiz bir kolaj hazırlama uygulaması.

Her seviyede kullanıcıya hitap eden son derece basit, işlevsel ve de modern arayüz ile bizleri karşılayan Pic Stitch, fotoğraflarınız üzerinde temel düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz ve de birden fazla fotoğrafı tek fotoğraf haline getirebileceğiniz yani kolaj ortaya çıkarabileceğiniz bir mobil uygulama.

200’den fazla kolaj düzeni, 15 farklı fotoğraf en boy oranı seçeneklerinin yanında harika fotoğraf filtre ve kenarlıkları kullanabildiğimiz uygulamada hazırladığımız kolajları Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağ hesaplarımızda paylaşabileceğimiz gibi Dropbox, Evernote gibi JPEG uzantılı dosyaları destekleyen tüm uygulamalara aktarabiliyoruz ki dışa aktarma özelliğinin bir çok uygulamada olmadığını sadece paylaşım seçeneklerinin olduğunu hatırlatmak isterim. Tabii ki fotoğraflarınızı albümünüze kaydetme ve e-posta ile paylaşma şansına da sahipsiniz.

Sevdiklerinizle birlikte çıktığınız harika fotoğrafları kombine etmek için kullanabileceğiniz Pic Stitch, sunduğu özelliklerin yanında hem ücretsiz olması hem de telefon ve tabletlerde kullanılabilir olması yönünden göz atmanız gerektiğiniz düşündüğüm bir kolaj uygulaması.

YORUMLAR