Polaris Office 5.1.13 (Android)

Polaris Office

Polaris Office
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,181

  • ÜRETİCİ

    INFRAWARE

Polaris Office, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde döküman, tablo, sunum ve PDF dosyalarını açıp düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir Android ofis uygulamasıdır.

Polaris Office, özellikle iş yaşantısında herkesin mutlaka kullandığı ofis programlarının tablo, döküman ve sunumlarını açabilmek ve düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir ofis uygulamasıdır.

Modern ve şık tasarımı ile birlikte birleşen kolay kullanımı sayesinde bir çok Android kullanıcısının favorisi haline gelen Polaris Office ile açacağınız dosyalar cihazınıza otomatik olarak kaydedilmektedir.

İstediğiniz dosyaları açıp okumanıza ve düzenlemenize imkan sağlayan uygulama aynı zamanda internet bağlantınız yokken de çalışarak bulut üzerinde dosyalarınızı yedekleyebilmenizi sağlar.

Google Chromecast'i de destekleyen uygulama sayesinde artık döküman, tablo, sunum ve PDF dosyalarınızı salonunuzdaki televizyon ekranında görüntüleyebilirsiniz. Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını çalıştırabilen uygulama akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca uygulamanın sunmuş olduğu bulut alanı da uygulama gibi tamamen ücretsizdir.

Uygulamanın en çok işinize yaracak özelliklerinden bir tanesi ise diğer popüler bulut depolama ve dosya düzenleme servisleri olan Google Drive, OneDrive, uCloud ve WebDAV üzerindeki dosyalarınızı indirerek düzenleyebilmeniz.

Sizde farklı, pratik ve kullanışlı bir ofis uygulaması arıyorsanız Polaris Office'i Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi ve kullanmanızı tavsiye ederim. Uygulamayı beğenmeniz durumunda ücretli versiyonunu satın alarak ekstra özellikler ile de kullanabilirsiniz.

YORUMLAR