Polarr Photo Editor (Android)

Polarr Photo Editor

Polarr Photo Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,621

  • Üretici

    Polarr

Polarr Photo Editor, Android telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz en iyi profesyonel fotoğraf düzenleme uygulaması.

Polarr Photo Editor, Android telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları sosyal ağlarda paylaşmadan önce oynama yapmayı seviyorsanız vazgeçilmeziniz olacak bir uygulama. Temel düzenleme araçlarından ileri seviye – gelişmiş araçlara fotoğrafınıza profesyonel görünüm kazandıracak tüm araçları içerisinden barındıran uygulama Adobe Photoshop mobil sürümünden çok daha detaylı olmakla birlikte ücretsiz olarak sunuluyor.

Mobilde Adobe Photoshop’tan daha profesyonel bir fotoğraf işleme uygulaması olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Polarr Photo Editor uygulaması dünya genelinde en çok kullanılan fotoğraf işleme yazılımı Photoshop’u unutturacak kadar kaliteli. Hiçbir ücret ödemeden indirip kullanabileceğiniz uygulamada sadece profesyonel yazılımlarda görebileceğiniz araçlar var. Hem kendinizin hazırlayabileceği hem de hazır gelen onlarca filtre ve efektin yanında ışıklandırma, kontrast, parlaklık, gölgelendirme, sıcaklık gibi detaylı renk ayarlarını bulunduran uygulamanın arayüzü herkesin rahatlıkla kullanabileceği basitlikte hazırlanmış. Filtreler sol köşeye, renk ayarları sağ köşeye aktarılarak kargaşanın önüne geçilmiş.

Sonsuz geri alma seçeneği sunan uygulamada cihazı dikey konuma getirdiğiniz vakit fotoğrafın önce ve sonrasını hızlıca görebiliyorsunuz. Çalışmanız bittiğinde ise doğrudan popüler sosyal mecralarda paylaşabiliyor veya telefonunuza kaydedebiliyorsunuz.

Polarr Photo Editor, Türkçe dil desteğiyle geliyor ancak yerelleştirme vasat düzeyde. Araçları kullanmaya başladığınızda sadece Türkçe dilde de mevcut denilsin diye yapıldığını görüyorsunuz. Dil sorunu dışında Adobe Photoshop’a tabiri caiz ise 10 basan bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR